Müşteri Girişi info@durkim.com.tr  
Anasayfa İnsan Kaynakları İletişim
 
 
 
 
 
 
Haberler
Yüzme Havuzları
 
  Yüzme Havuzları  
YÜZME HAVUZU İNŞAATI
Havuz İnşaatı yer seçiminden hafriyat, demir donatı – betonlama, sıva-izolasyon ve iç-dış kaplama imalatlarına kadar uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Yüzme havuzları kullanım şekline göre Site, Şahıs ve ticari amaçlar için yapılırlar. Her biri kendine has özelliklerine göre planlanmalıdır. Havuz İnşaatında kullanılacak malzemelerin kaliteli, ortam şartlarına uyumlu seçmek ve uygulamak çok önemlidir. Bu nedenle bir havuzun uzun yıllar kaliteli ve ekonomik olarak kullanılması ancak konusunda uzman kişilerce yapılması ile mümkün olacaktır.

YÜZME HAVUZ TESİSATI
İyi planlanan ve kaliteli şekilde inşaatı yapılan bir havuzun arıtma ve elektrik tesisatı yeterli değilse istenilen değerlere ulaşamayız. Tesisatta yüzen kişilerin sağlık ve güvenlikleri için hiçbir eksik bulunmamalı, bu konuda belirlenen standartlara uygun imalatlar yapan, konusunda uzman firma ile çalışılmalıdır. Böylece yıllarca sürecek olan havuz keyfi sağlıklı ve güvenli bir şekilde sağlanmış olacaktır.
Firmamız, kaliteli uluslararası areneda kanıtlanmış olan firmalar ile yıllardır sürdürdüğü bayilikleri ve havuz konusunda uzmanlaşmış personeli ile hizmet vermektedir.

SERVİS  & BAKIM
Yüzme havuzlarının bakımı yüzme keyfinin ayrılmaz bir parçasıdır. Havuzların devreye alınması ve uzun yıllar sorunsuz kullanılması profesyonel bakım ve servis hizmetleri alınması ile mümkündür. Firmamız bakım departmanı tecrübesi ve bilgi birikimi ile hazırladığı haftalık ve sezonluk bakım programını kendi uzman personeli ile yapmaktadır. Bu uygulamalarda her türlü ekipmanları ve yedek parçaları temin edilmektedir.